Dveřní výplně

Dveřní výplně Modern a Classic

Patří mezi nejprodávanější dveřní výplně a jejich výhodou je hlavně cenová dostupnost. Oproti HPL výplním je lze formovat do různých tvarů od rustikálních po moderní design, ze kterých si dokáže vybrat opravdu každý. Jejich použití je určeno převážně do rodinných domů. Novinkou u plastových výplních jsou tzv. studené plasty (ne ABS materiál), které v kombinaci se studenou fólií je možné instalovat i na slunečnější exponovaná místa.

Dveřní výplně HPL

Oproti plastovým výplním jsou HPL výplně tvrdší a stabilnější a jsou k dispozici v mnohem širší škále barevných odstínů. HPL není nutné vyztužovat studenými jádry, lze je však komponovat na materiály s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Další jejich výhodou je moderní design jednotlivých vyhotovení, který se přizpůsobí snad každému typu rodinného domu. Používají se především do rodinných domů, ale i do obchodních prostor, případně obytných domů. HPL výplně doporučujeme především u dveří, u nichž se zákazník rozhodne pro některou z barevných variant, např. imitaci dřeva. Takové dveře jsou totiž více náchylné na tepelné změny, ale s výplní HPL těmto změnám lépe obstojí.

Katalog dveřních výplní ke stažení

Skládané výplně

Jedná se o výplně, které si sami ručně sloupkujeme a skládáme přímo v naší dílně. Jak tyto skládané výplně vypadají je zobrazeno v katalogu.

Katalog skládaných výplní ke stažení

Kam dodáváme okna a dveře?

Rodinné domy

 

Bytové domy

 

Veřejné budovy

 

Firmy a provozovny

 

Proč řešit okna a dveře s námi?

JSME VÝROBCE

Společnost PGOkno s.r.o. je výrobcem plastových a hliníkových oken a dveří špičkového profilového systému Kömmerling.

JSME TRENDY

Dodáváme okna a dveře odpovídající současným trendům řešení obytného prostoru či pracovního prostředí.

MÁME ZKUŠENOSTI

Tým našich spolupracovníků Vám nabídne odbornou radu při výběru oken resp. dveří pro Váš dům či firmu a zajistí montáž.

UMÍME SERVIS

Zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční odborný servis a také servis již namontovaných oken a dveří od jiných dodavatelů.

PROFESIONALITA

Naším dlouhodobým cílem je vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků tak, aby od nás odcházeli s absolutní spokojeností.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem okna nebo dveří?

Nabízíme odbornou konzultaci při výběru oken pro Váš dům a zároveň zajistíme odbornou montáž.

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě