Plastové vchodové dveře

Součástí naší nabídky jsou také plastové vchodové dveře, které jsou v dnešní době tím vůbec nejžádanějším typem dveří. Díky široké paletě dekorů a barev se snadno přizpůsobí klasickým i moderním stavbám.

KÖMMERLING 76 AD

Do nízkoenergetických domů i běžných bytových nebo administrativních staveb. Plastové vchodové dveře ze systému 76 AD dodají Vašemu domu originální tvář a současně splní vaše individuální požadavky. Tyto dveře disponují vynikajícími izolačními a také statickými vlastnostmi…

KÖMMERLING 88 MD

Do pasivních domů i běžných bytových nebo administrativních staveb. Především vynikající izolační a statické vlastnosti jsou hlavní předností tohoto systému. Dveře patří v oblasti tepelné izolace u vchodových dveří za prvotřídní. Oceňovaná je také velká variabilita barevných řešení…

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře do bytu, rodinných domů nebo firmy. Zabezpečíme Vás proti nezvaným návštěvníkům, ale také proti ohni. Všechny bezpečnostní dveře je totiž možné dodat i v protipožární úpravě. Získáte jistotu kvalitního výrobku s bezpečnostní třídou 3, splňující ty nejpřísnější normy…

Charakteristika našich plastových vchodových dveří

Naše plastové dveře jsou zhotoveny z masivních profilů vyztužených pozinkovanými profily. Každé dveře jsme schopni vyrobit přesně dle požadavků a představ našeho zákazníka. Vedle opravdu široké nabídky barevných odstínů si můžete vybírat z pestré nabídky plných i skleněných výplní. Pro výplně dveří používáme špičkové výrobky GAVAPLAST. Stáhněte si a prohlédněte si katalog těchto výplní.

Výhody plastových vchodových dveří

  • Vysoce odolné a pevné dveře díky kvalitním výztuhám
  • Splňují značné nároky na design
  • Vysoká kvalita za příznivou cenu
  • Snadná údržba
  • Při správném zacházení dlouhá životnost

Typy dveřních výplní

U každých dveří je velice důležitá volba dveřní výplně, plastové dveře nejsou výjimkou. U nás si můžete vybrat dokonce ze 4 možných typů dveřních výplní:

  • Classic
  • Modern
  • HPL
  • Skládané výplně

Dveřní výplně Classic a Modern

Tyto dveřní výplně patří mezi nejprodávanější a jejich výhodou je hlavně cenová dostupnost. Oproti HPL výplním je lze formovat do různých tvarů od rustikálních až po moderní design, ze kterých si dokáže vybrat opravdu každý.

Katalog dveřních výplní ke stažení

Dveřní výplně HPL

Oproti plastovým výplním jsou HPL výplně tvrdší a stabilnější a jsou k dispozici v mnohem širší škále barevných odstínů. HPL není nutné vyztužovat studenými jádry, lze je však komponovat na materiály s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Další jejich výhodou je moderní design jednotlivých vyhotovení, který se přizpůsobí snad každému typu rodinného domu. Používají se především do rodinných domů, ale i do obchodních prostor, případně obytných domů. HPL výplně doporučujeme především u dveří, u nichž se zákazník rozhodne pro některou z barevných variant, např. imitaci dřeva. Takové dveře jsou totiž více náchylné na tepelné změny, ale s výplní HPL těmto změnám lépe obstojí.

Katalog dveřních výplní ke stažení

Skládané výplně

Jedná se o výplně, které si sami ručně sloupkujeme a skládáme přímo v naší dílně. Jak tyto skládané výplně vypadají je zobrazeno v katalogu.

Katalog skládaných výplní ke stažení

Kam dodáváme okna a dveře?

Rodinné domy

 

Bytové domy

 

Veřejné budovy

 

Firmy a provozovny

 

Proč řešit okna a dveře s námi?

JSME VÝROBCE

Společnost PGOkno s.r.o. je výrobcem plastových a hliníkových oken a dveří špičkového profilového systému Kömmerling.

JSME TRENDY

Dodáváme okna a dveře odpovídající současným trendům řešení obytného prostoru či pracovního prostředí.

MÁME ZKUŠENOSTI

Tým našich spolupracovníků Vám nabídne odbornou radu při výběru oken resp. dveří pro Váš dům či firmu a zajistí montáž.

UMÍME SERVIS

Zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční odborný servis a také servis již namontovaných oken a dveří od jiných dodavatelů.

PROFESIONALITA

Naším dlouhodobým cílem je vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků tak, aby od nás odcházeli s absolutní spokojeností.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem okna nebo dveří?

Nabízíme odbornou konzultaci při výběru oken pro Váš dům a zároveň zajistíme odbornou montáž.

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě