Plastové vchodové dveře KÖMMERLING 88 MD

Nový pětikomorový dveřní systém stavební hloubky 88mm je nabízen jak v dovnitř tak i ven otevíravé variantě dveřního křídla. Při způsobu otevírání dveří dovnitř je dosaženo hodnoty Uf=1,1 a dovnitř Uf=1,2 W/(m2K). Obě hodnoty patří v oblasti tepelné techniky u vchodových dveří za prvotřídní. Především vynikající izolační a statické vlastnosti jsou hlavní předností tohoto systému.

Systém 88 MD umožňuje použití různých funkčních skel a dveřních výplní tloušťky 22–54 mm. K dispozici jsou i dvě příčky do křídla s rozdílnou pohledovou šíří pro individuální ztvárnění dveří. Vysokou odolnost proti nárazovému dešti a těsnost zajišťuje hliníková okapnice v kombinaci s termicky děleným dveřním prahem a v neposlední řadě dvě úrovně těsnění.

Tento vysoce kvalitní systém disponuje mimo to i svařovatelnými rohovými spojkami, velkoryse dimenzovanou ocelovou výztuhou k zajištění požadované statiky a torzní tuhosti. Díky těmto opatřením je možné vyrobit vchodové dveře do velikosti křídla 1,20×2,40 m, u dvoukřídlých dveří 1,0×2,40 m.

Široká škála barev ať už ve dřevěných dekorech nebo unibarev umožňují velkou variabilitu barevných řešení dveřních prvků. V neposlední řadě je třeba uvést možnost použití hliníkových naklapovacích profilů a to při variantě dovnitř otevíravých dveří.

Kam dodáváme okna a dveře?

Rodinné domy

 

Bytové domy

 

Veřejné budovy

 

Firmy a provozovny

 

Proč řešit okna a dveře s námi?

JSME VÝROBCE

Společnost PGOkno s.r.o. je výrobcem plastových a hliníkových oken a dveří špičkového profilového systému Kömmerling.

JSME TRENDY

Dodáváme okna a dveře odpovídající současným trendům řešení obytného prostoru či pracovního prostředí.

MÁME ZKUŠENOSTI

Tým našich spolupracovníků Vám nabídne odbornou radu při výběru oken resp. dveří pro Váš dům či firmu a zajistí montáž.

UMÍME SERVIS

Zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční odborný servis a také servis již namontovaných oken a dveří od jiných dodavatelů.

PROFESIONALITA

Naším dlouhodobým cílem je vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků tak, aby od nás odcházeli s absolutní spokojeností.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem okna nebo dveří?

Nabízíme odbornou konzultaci při výběru oken pro Váš dům a zároveň zajistíme odbornou montáž.

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě